POZNAJ NAS

WSZYSTKIM SPONSOROM SERDECZNIE DZIEKUJEMY
DZIĘKI WAM SIĘ ROZWIJAMY

TT soft

Główny sponsor Spartakus Rzeszów

Pierwszy system informatyczny napisaliśmy w 2000 roku. Od tego czasu TT Soft zmieniał się razem z naszymi Klientami i rynkiem. Dziś jesteśmy liderem w produkcji systemów informatycznych na obiekty rekreacyjno - sportowe. Dysponujemy własną wytwórnią sprzętu elektronicznego produkującą czytniki RFID, sterowniki oraz tablice diodowe najwyższej jakości. Jesteśmy partnerami światowych graczy w dziedzinie automatyki i informatyki. Zrealizowaliśmy ponad 200 różnych projektów wdrożeniowych m.in. w Termach Maltańskich w Poznaniu, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Sieci kin Helios oraz stacjach gazu CNG będących w zasobach PGNiG. Naszym Klientom ofertujemy zaawansowane rozwiązania informatyczne, sprzęt indywidualnie dobrany do potrzeb Klienta oraz szybką i profesjonalną obsługę, zarówno doradczą jak i serwisową. TT Soft to również w 100% polski kapitał i zespół zaangażowanych profesjonalistów pracujących u nas od lat.

Carpathian Warriors

Gala MMA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Margo Pack

Sponsor klubu

MARGO PACK oferuje rozwiązania, a nie tylko opakowania. Potrzebujesz coś zapakować? Podpowiemy jak to zrobić, aby było skutecznie, bezpiecznie (dla produktu i transportu), sprawnie oraz tanio.

Na przestrzeni siedmiu lat działalności nie zdarzyło się, byśmy zmuszeni byli odmówić Klientowi z powodu niemożności wykonania opakowania tekturowego, jakiego potrzebował. Nasz park maszynowy komponowaliśmy tak precyzyjnie, by móc zrealizować każde zamówienie. Możemy produkować opakowania małe i wielkie, w zasadzie bez ograniczeń gabarytowych (pewną trudność stanowić mogłoby zrobienie opakowania na pojedynczą igłę, ale ponad to wszystko jest możliwe), bo mamy do tego maszynę. Możemy produkować długie i krótkie serie, bo mamy do tego maszynę. Możemy produkować klasyczne opakowania klapowe, jak i fasonowe według indywidualnie przygotowanego projektu. Potrzebujesz niewielkiej ilości opakowań, czy 100 000? Każde z tych zamówień jesteśmy w stanie zrealizować. Jesteśmy elastyczni, zarówno przy poszukiwaniu rozwiązań, jak i w trakcie realizacji zamówienia. Zapraszamy do współpracy.